Wydawnictwo Short Media

Drukarnia Short Media to również działalność wydawnicza.

Nasze wydawnictwo od kilku lat zajmuje się działalnością wydawniczą poprzez:

Miejski Informator Handlowy

Jest to forma gazetki reklamowej w formacie A4, którą wydajemy w kilku miastach np.: Chojnice,    Szczecinek, Starogard Gdański, Tczew, Wałcz, Piła - sprawdź gdzie jeszcze możemy być ?

Miejski Informator Handlowy w formie gazetki wydawany jest w nakładzie równym ilości skrzynek pocztowych w danym mieście dzięki temu nasz Informator dociera do każdego gospodarstwa domowego.

Każda z firm uczestnicząca w Informatorze otrzymuje w ramach reklamy aż całą stronę A4 na której bez problemu zaprezentuje swoje usługi i produkty mieszkańcom miasta.

Jesteś zainteresowany? – nie czekaj i już dziś zapytaj o ofertę i rezerwację.

Targowe Inspiracje

Targowe Inspiracje to branżowy katalog firm, który wydajemy na różne wydarzenia targowe w formie: Targowe Inspiracje: Meblarstwo / Motoryzacja / Budownictwo / Moda / Agro & Food

Nasz branżowy katalog targowy to wydawnictwo, w którym powinna się pokazać każda firma, która chce zaistnieć na rynku nie tylko jeśli jesteś wystawcą ale również jeśli chcesz pokazać swoją firmę uczestnikom targów.

Dlaczego ? – ponieważ każde wydanie Targowych Inspiracji drukujemy w dużym nakładzie aż 10.000 egzemplarzy i następnie dystrybuujemy bezpłatnie do rąk wszystkich uczestników danego wydarzenia targowego w Poznaniu lub Warszawie. Jest to doskonała możliwość prezentacji oferty produktowej i usługowej swojej firmy podczas największych wydarzeń targowych w kraju.

Jesteś zainteresowany? – nie czekaj i już dziś zapytaj o ofertę i rezerwację.

Miejskie Kalendarz Ścienne

Miejskie kalendarze ścienne to kolejna nasza propozycja reklamowo – wydawnicza.

Nasze kalendarze wydajemy w różnych miastach na terenie całego kraju a jest to jedna z najlepszych form reklamy gdyż ścienny kalendarz wisi praktycznie cały rok w : urzędach, szkołach, firmach a Twoja firma jest na bieżąco odbierana.

Miejskie kalendarze ścienne wydajemy w dużym formacie B1, drukujemy na wysokiej jakości papierze z laminatem. Kalendarz jest listwowany z zawieszką dzięki czemu łatwo każdy zawiesi go na ścianie.

Każdy z reklamodawców otrzymujemy na kalendarzu możliwość prezentacji w formie wykupionych boxów – możesz wykupić jeden, dwa, trzy a może i więcej boxów, w zależności od budżetu i firmy w jakiej chcesz zaprezentować swoją firmę, produktu czy usługi.

Wydawnictwo poza formą reklamową posiada też na ¼ powierzchni całoroczny kalendarz.

Jesteś zainteresowany? – nie czekaj i już dziś zapytaj o ofertę i rezerwację.